Ārstniecība ar biomehānisko stimulāciju

1 nakts/ 2 personas/ katram 3 procedūras un SPA - 240.00 Eur;  vienam 135.00 Eur

Biomehāniskās stimulācijas procedūra mugurai, pleciem, gūžu locītavām vai Jūsu problēmzonām, pēc kuras būtiski uzlabojas ķermeņa lokanums un labsajūta (30 min., iesakām uzvilkt ērtu sporta tērpu) 

Ap 60 ārstniecības centru ir Austrijā, Šveicē, Vācijā. Latvijā - pārbaudīta un medicīniski sertificēta - tikai SPA kūrortā Mārcienas muiža. Vairāk info: www.nazarovstimulation.dewww.nazarov-institut.ch., u.c. Foto no Biostimulācijas centra Čeļabinskā, Krievija

 

Ārstniecība ar biomehānisko stimulāciju

Medicīniski sertificēta aparatūra Latvijā ir pieejama vienīgi  SPA kurortā Mārcienas muiža

Piedāvājums cet., piekt., sest. un svētdienās līdz pl.15.00 
 
 

 

CENĀ IEKĻAUTS:

Katram 2 SPA procedūras ( 1 proc.1 x dienā, 30 min.) mugurai, visam ķermenim vai sejai (pēc izvēles) ar biomehānisko stimulāciju

Ietīšanas procedūra muguras ārstniecībai Austrijas hidrotermo vannā (30 min.)

Nakts romantiskā, labiekārtotā numurā, visos elektriskās tējkannas, zāļu tējas, cukurs, TV, Wi-Fi. Ielūdzam jūs nedēļas nogalē - cet., piekt.,sest. Ierašanās līdz pl. 15.00, izrakstīšanās pl.12.00· 

Bagātīgas brokastis no lauku labumiem (8.30-11.00)

SPA baseins  no rīta un pēcpusdienā ar saunu, kontrastu dušu un āra burbuļvannu

Pastaigu takas mežā, nūjas nūjošanai, velosipēdi, distanču slēpes

Kamīni, biblioteka, galda spēles

Biomehāniskā stimulācija ir pasaulē atzīta zinātniska ārstniecības metode. Tās pamatlicējs ir biomehānikas zinātņu doktors profesors rīdzinieks Vladimirs Nazarovs, kura ārstniecības centri šodien darbojas Austrijā, Šveicē, Vācijā un Krievijā. Latvijā - tikai SPA kūrortā Mārcienas muiža. Vairāk uzzināsiet: www.nazarovstimulation.dewww.nazarov-institut.ch., saistītās lapās un literatūrā.
No vēstures: padomju gados Nazarovs vadīja Vissavienības zinātniskos institūtus Minskā un Maskavā, viņa atklājumi bija „slepenais ierocis” lielā sporta un Krievijas baleta rehabilitācijā. No 90-tajiem Nazarovs pārcēlās uz Rietumiem, atverot vairāk nekā 60 ārstniecības centrus. Pasaules Biomehānikas asociācijas Goda loceklis.
 
PIRMAJĀ DIENĀ:
-  viesnīca labiekārtotā DBL vai TWIN numurā
- 16.00-18.00  SPA atpūtai : Sauna, baseins ar pretstraumi, Aukstā aka, Dzirnavu kontrastu duša, Artic spa burbuļvanna uz āra terases, tēja, ūdens, peldmētelis, dvieļi, čības
-   No pl. 18.00  pirmā biomehāniskās stimulācijas procedūra mugurai, pleciem, gūžu locītavām vai Jūsu problēmzonām, pēc kuras būtiski uzlabojas ķermeņa lokanums un labsajūta (30 min., iesakām uzvilkt ērtu sporta tērpu)
vai: 
- efektīva sejas procedūra ar biomehānisko stimulāciju un tieši Jums atbilstošu bio kosmētikas (Academie, Gerard,Jansen) sejas masku (60 min.)
 
OTRAJĀ DIENĀ:
-   rīta pelde baseinā (8.00 – 11.00)
-  lēnas brokastis Kungu namā, skanot burvīgai mūzikai (8.30-11.00)  
-  no pl.10.00 atkārtota biomehāniskās stimulācijas procedūra Jūsu norādītajām problēmzonām - mugurai, pleciem, gūžu locītavām, pēc kurām būtiski uzlabojas ķermeņa lokanums un labsajūta (30 min.)  
vai: 
atkārtota sejas procedūra ar biomehānisko stimulāciju un tieši Jums atbilstošu bio kosmētikas (Academie, Gerard, Jansen) sejas  masku (60 min.)
-  vēl pirms aizbraukšanas 3. procedūra: Ietīšana un iegremdēšana Austrijas hidro termo vannā  muguras, plecu, kakla spriedzes noņemšanai   (30 min.)  
vai:
-  roku pīlings un parafīna  maska rokām, kā arī barojoša krēma masāža, kas ievērojami uzlabo gan roku ādu, gan pašsajūtu (30 min.)   
vai:
-  kāju pēdu pīlings ar dabīgu skrubi un zāļu tējas masāžas vanna, pēdu procedūru noslēdzot ar barojoša krēma masāžu (30 min.) 
 
! Piedāvājums ir spēkā nedēļas nogalēs: ceturtdienās, piektdienās, sestdienās un svēdienās līdz pl.15.00
! Atpūta ar bērnu (līdz 5 g.v.)  – bez papildu maksas